Відкрита лекція уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції Західного офісу Державної аудиторської служби України

15.03. 2021 року для студентів другого курсу Юридичного факультету ЗУНУ, які вивчають Адміністративне право, лекцію провів Чурілов Геннадій Андрійович — Уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції Західного офісу Державної аудиторської служби України.
Студенти підготували цікаві запитання: про обов’язки Уповноваженого із запобігання та виявлення корупції, про Рішення Конституційного суду від 27.10.2020 № 13-р/2020, яким визнано неконституційною частину основних завдань .НАЗК, передбачених ч. 2 ст. 13 Закону України «Про запобігання корупції», про захист викривачів корупції та отримали на них не менш цікаві, вичерпні відповіді.
Під час лекції було розглянуто ряд практичних кейсів із відповідним фаховим коментарем.
Колектив кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права, щиро вдячний Геннадію Андрійовичу за співпрацю і сприяння у підготовці кваліфікованих фахівців.