Участь у тренінгу на тему: «Ефективний розвиток об’єднаних громад» (25 – 26 жовтня 2017 р. у м. Тернополі)


25-26 жовтня 2017 р. кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Росоляк Оксана Богданівна взяла участь у тренінгу «Ефективний розвиток об’єднаних громад», який проводився у м. Тернополі. На даному заході обговорювалися питання співпраці органів місцевого самоврядування з жителями територіальної громади. Зокрема, Мері Фасано (волонтер Корпусу Миру та експерт ГО «Освітньо-аналітичний Центр розвитку громад) розповіла чому важливо слухати громаду, а також поділилася досвідом участі громадян в діяльності органів місцевої влади в США.

Також цікавою була інформація, представлена Аліною Жуковською (к.е.н., доцент ТНЕУ) щодо методів збору інформації для проведення аналізу та визначення пріоритетних проблем у громаді. Наступний лектор — Богдан Малиняк (к.е.н., доцент ТНЕУ, голова ГО «ЕАГ «Акцент») розповів про ефективність використання коштів місцевих бюджетів та інструменти впливу на ефективність управління фінансовими ресурсами територіальних громад.

Даний тренінг був проведений досить активно, оскільки учасники залучались до різноманітних ділових ігор, аналізували та вирішували практичні ситуації, а також давали пропозиції щодо вирішення конкретних проблем, які досить часто виникають в ОТГ.