Студенти ЮФ поспілкувалися з керівником Департаменту з питань запобігання політичній корупції

26 березня 2018 р. на запрошення колективу кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету ТНЕУ відбулася відкрита дискусія керівника Департаменту з питань запобігання політичній корупції Національного агентства з питань запобігання корупції доктора юридичних наук, доцента Ігоніна Руслана Владиславовича зі студентами ЮФ.

Під час зустрічі Руслан Владиславович звернув увагу на основні завдання та функції діяльності НАЗК як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом, який забезпечує та реалізує державну антикорупційну політику. Серед іншого він розповів про особливості організації роботи ввіреного йому Департаменту, не обійшов питання політичної корупції. Найактивніше обговорення викликало питання доцільності фінансування політичних партій з державного бюджету.