Проведено відкрите лекційне заняття головним спеціалістом відділу представництва Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Нуждою Світланою Федорівною

28 березня 2017 року в 11 годині 10 хвилин кафедрою конституційного, адміністративного та фінансового права  організовано та проведено відкриту лекцію на тему: «Правові засади надання вторинної правової допомоги як соціальних послуг для окремих категорій громадян» для студентів  3 курсу в рамках вивчення навчальної дисципліни «Правові основи соціальної роботи» та усіх бажаючих, які завітали на дану лекцію в 705 аудиторію.

Нужда С.Ф. розповіла про засади надання безоплатної правової допомоги, перерахувала категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної допомоги, охарактеризувала безоплатну вторинну правову допомогу як вид соціальних послуг, гарантованих державою. Наголосила про найчастіші спори, з якими звертаються за допомогою до адвокатів в порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги, також описала структуру органів надання безоплатної вторинної правової допомоги.